سوالات متداول

1خدمات حسابداری چقدر هزینه دارد؟
حداقل هزینه ما برای خدمات حسابداری از 500 هزار تومان در ماه شروع می شود و بر اساس پیچیدگی شرکت شما افزایش می یابد.
2خدمات حسابداری برون سپاری شده شامل چه خدماتی هستند؟
خدمات حسابداری برون سپاری توسط یک شرکت حسابداری مانند ما معمولاً شامل یک مجموعه کامل حسابداری است تا به شما در مدیریت وجه نقد ، کارت های اعتباری ، حساب های دریافتنی شما ، حساب های قابل پرداخت و گزارش های ماهانه کمک کند. همچنین با ارائه خدمات CFO و همچنین مالیاتی در صورت لزوم ، یک قدم فراتر می گذارد.
3آیا یک قرارداد وجود دارد؟
حسابدار به روز مشتری را برای عقد قرارداد نگه نمی دارد. خدمات حسابداری برون سپاری و خدمات CFO ما ماه به ماه است. اگر بخواهیم تجارت خود را حفظ کنیم ، باید خوب عمل کنیم و اعتماد شما را حفظ کنیم
4سازوکار به چه صورت هست؟
به کلیه مشتریان یک حسابدار خاص اختصاص داده شده است تا بتواند به همراه تیمی از منابع خود از مشاغل خود پشتیبانی کند تا در صورت لزوم به آنها کمک کند. متناسب با سطح خدمات شما از جدیدترین ابزارهای حسابداری برای ساده سازی مراحل حسابداری شما استفاده می کند.
5حسابداری آنلاین چیست؟
حسابداری آنلاین تقریباً برابر با حسابداری سنتی است: این روند حفظ سوابق مالی شما است. اما با خدمات حسابداری آنلاین ما ، همه این کارها می توانند در یک مکان مجازی صورت بگیرند و این کار را راحت تر کرده و به شما این امکان را می دهد تا از تخصص هایی که در محل کار شما نیست استفاده کنید.
6آیا این خدمات برای مشاغل کوچک است؟
خیر. در واقع ، مشتری ما کسب و کارها با سایز متوسط را نیز در برمیگیرد.
7بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین برای مشاغل کوچک چیست؟
ما نمایندگی بهترین نرم افزارهای مالی ابری را در دسترس داشته که می تواند برای بهره وری بیشتر به شرکت شما کمک کند.
8چگونه اسناد خود را برای حسابدار به روز ارسال می کنیم؟
ما یک پنل اختصاصی کاربری در اختیار مشتریان خود گذاشته که از آن طریق می توانند مدارک خود را با امنیت کامل ارسال کنند .
9برای خدمات حسابداری چه مبلغی باید پرداخت کنم؟
بسته های قیمت ما به شما امکان می دهد به صورت ماهیانه یا سالانه بپردازید ، هزینه خدمات حسابداری آنلاین شمابر اساس کسب و کار شما و برای پاسخگویی به نیازهای شما تنظیم می شود.
10چقدر طول می کشد تا خدمات حسابداری آنلاین تنظیم شود؟
بسته به شرایط دفاتر شما ، می تواند حداقل دو هفته زمان ببرد که خدمات حسابداری خود را بصورت آنلاین تنظیم کنند. اگر حسابهای شما جاری نیست ، بنابراین حسابداران آنلاین ما باید قبل از شروع کار روزانه ، آنها را ساماندهی کنند.
11چگونه یک حسابدار مجازی کار می کند؟
شما از راه دور با ما ارتباط برقرار خواهید کرد ، و خدمات حسابداری آنلاین ما ثبت های مالی شما را انجام می دهندو مرتباً گزارش هایی را برای شما ارائه می کنند.
12چرا باید از خدمات حسابداری مجازی از یک حسابدار درون خانه استفاده کنم؟
الف)شما معمولاً 40٪ از هزینه ای که برای یک کارکنان داخلی پرداخت می کنید هزینه می کنید.
ب)ازابزار و نرم افزار به روز استفاده می کنید.
13آیا یک قرارداد وجود دارد؟
بیشتر مشتری های ما با ما قرارداد ندارند. اگر حسابهای شما به روز نباشد، ممکن است پیشنهاد کنیم تا جهت بررسی و به روز رسانی زمانی را صرف این مورد کنیم در غیر اینصورت، تقریباً همه مشتری های ما در یک برنامه ماهانه با ما همراه هستند.
14آیا هزینه های راه اندازی وجود دارد؟
اگر حسابهای شمابه روز هستند ، هزینه ای دریافت نمی شود. اگر شروع به کار با سرویس های حسابداری آنلاین را انتخاب کردید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا آنها را با هزینه ای کم یک بار به روز کنید. ما به بسیاری از مشاغل کمک کرده ایم که حساب های خود را مرتب کنند و همین کار را برای شما انجام می دهیم.
15چگونه می توانم به نرم افزار حسابداری خود دسترسی داشته باشم؟
از طریق اینترنت به بستر مالی خود دسترسی خواهید داشت.