درباره ما

این مجموعه با هدف ارائه خدمات مالی از ابتدایی ترین سطح تا پیشرفته ترین خدمات  به صورت مقرون به صرفه،   آنلاین یا حضوری  بسته به نیاز شرکتها، به وجود آمده است.

هدف این مجموعه  کاهش دغدغه ها  از بابت نیاز به رده های مختلف سازمانی بخش مالی می باشد و در این راستا خدمات خود را از ارائه خدمات ابتدایی دفتر داری تا انتهای رسیدگی پرونده ها توسط سازمان تامین اجتماعی و اداره دارایی به صورت توامان ارائه می دهد.

با هدف انجام امورمالی از ابتدا تا انتها با بهترین مدیران و مشاوران و کارشناسان رسمی دادگستری،مالیاتی و سازمان تامین اجتماعی در کنار شما خواهد بود.

یکی از ویژگی های این مجموعه این است که محدود به شهر نمی باشد و در تمامی شهرها امکان دریافت خدمات از این مجموعه را دارید.همکاری با  شما باعث افتخار مجموعه حسابدار به روز می باشد.

حسابدار به روز

ماموریت ما

ما عاشق کاری که میکنیم هستیم. مأموریت ما این است که به مشاغل در سراسر ایران کمک کنیم تا در کنار سود آوری کسب و کار خودمان نسبت به ارتقای شغل حسابداری ،به روز رسانی حسابداران و کنار گذاشتن حسابداری سنتی قدمی بر داشته باشیم.

ارزش های ما

  • ما چالش های مالی را که همه مشاغل را دچار مشکل می کند ، حل می کنیم.
  • شکاف انتظارات، را مدیریت می کنیم.
  • ما به هر کارآفرینی احساس ویژه می دهیم.
  • به حسابداران فرصت رشد و به روز رسانی خودشان را می دهیم.
  • تحولی جدید برای این رشته به ارمغان می آوریم.
  • امکان پیشرفت یک فارغ التحصیل حسابداری از دفتردار تا حسابدار ارشد در مجموعه فراهم می کنیم.

 

با اشتیاق به ما بپیوندید. ما اعتقاد داریم که هنگامی که یک کسب و کار سودآور است ، این توانایی را دارد که دنیا را تغییر دهد.

یک حسابدار متکی به دانش و تجربه در تحول کسب و کار نقش به سزایی دارد.