توافق نامه استفاده از خدمات سایت

 

قرارداد استفاده از خدمات “حسابدار به روز”

 

از اینکه خدمات سایت ” حسابدار به روز” را انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم. خدمات حاضر توسط شرکت پردازشگران خلاق سانا البرز  به نشانی:  کرج خیابان طالقاتی جنوبی –خیابان قیام –برج گلها واحد 19 کد پستی 3133985647 شماره تماس 32771720-026  ارائه می شود که با برند”  حسابدار به روز” معرفی می گردد.

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ” حسابدار به  روز”  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و جرایم رایانه­ای است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های “حسابدار به روز” تغییراتی در آینده ایجاد شود، آخرین بروزرسانی در وبسایت منتشر می­شود.

 

خدمات” حسابدار به روز” از طریق سایت https://hesabadareberooz.com در اختیار اشخاص قرار می گیرد. ثبت نام شما در سایت “حسابدار به روز” به منزله قبولی شرایط این قرارداد است و برای شما ایجاد حق و تکلیف می کند، پس لطفا آن ها را به دقت مطالعه نمایید.

تعاریف

کاربر:

بطور کلی کاربر هر شخص حقیقی، حقوقی و یا دارنده علامت تجاری است که از خدمات” حسابدار به روز” استفاده می نماید. “حسابدار به روز”می تواند به صلاحدید خود از ثبت نام و اشتراک کاربر یا تمدید آن خودداری نماید.

مخاطب:

کسانی که بواسطه خدمات “حسابدار به روز” ا با کاربر ارتباط بر قرار می کنند، مخاطب نامیده می شوند.

خدمات:

منظور از خدمات در این قرارداد، ارایه د قیق خدمات به شرح مندرج در بسته های انتخاب شده می باشد..

تغییر در محتوای خدمات به وسیله کاربر از سوی “حسابدار به روز” به کارشناس ارجاع می گردد و در صورت مغایرت با قوانین و مقررات حذف گردیده و امکان اعمال تغییرات برای کاربر از بین می رود.

حساب کاربری:

پس از ثبت نام کد فعالسازی به شماره تلفن همراه یا ایمیل کاربر ارسال می گردد و از این طریق امکان دسترسی به حساب کاربری برای وی فراهم می شود. حساب کاربری اطلاعات منحصر به فردی است که در اختیار کاربر قرار می گیرد و شامل نام کاربری و رمز عبور خواهد بود.

نظارت کاربر بر جزییات خدمات از طریق حساب کاربری مقدور خواهد بود. مسئولیت حساب کاربری با مالک آن است. بازیابی رمز عبور تنها از طریق ایمیل ثبت شده در زمان ثبت نام ممکن است.

قطع خدمات:

قطع خدمات به موجب این قرارداد به منزله فسخ قرارداد است.

دارایی های فکری

به کلیه دارایی هایی نظیر طرح های صنعتی یا گرافیکی، اسرار فنی، شغلی و تجاری، نوشته ها، شعارهای تبلیغاتی، نام دامنه، نام تجاری، علائم تجاری و یا شعارهای تبلیغاتی گفته می شود، اعم از آنکه ثبت شده یا نشده باشند.

مقررات و شرایط خاص

ممکن است مقررات و شرایط خدمات”حسابدار به روز” در طول زمان تغییر کنند و کاربر متعهد به رعایت آن ها است. به همین دلیل کاربر موظف است، جهت اطلاع یافتن از تغییرات مذکور، تمهیداتی بیاندیشد. در صورت تعارض مقررات و شرایط خدمات با مفاد این قرارداد، مفاد قرارداد میان طرفین حاکم است.

مدت قرارداد

این قرارداد تا زمانی که حساب کاربری فعال است و در مواردی که مهلتی برای تمدید خدمت در نظر گرفته شده تا پایان این مدت معتبر است. مسئولیت های کاربر در خصوص خسارات وارده به “حسابدار به  روز”، مخاطبان و یا اشخاص ثالث که مرتبط با استفاده از خدمات “حسابدار به روز” باشد، حتی پس از خاتمه استفاده از خدمات نیز پابرجاست.

قانون حاکم

ممکن است اقامتگاه کاربر و یا مخاطب خارج از کشور ایران باشد. به منظور پیشگیری از پیچیدگی های حقوقی ناشی از اختلاف اقامتگاه طرفین، محل انعقاد و اجرای این قرارداد و مقررات مرتبط با آن شهر تهران از ایران و قانون حاکم بر روابط طرفین، قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

 

خدمات رایگان

خدمات رایگان تنها به منظور آشنایی با خدمات “حسابدار به روز” می باشد و “حسابدار به روز” امکان اعمال هر گونه تغییر، محدودیت و توقف خدمات به کاربر را در هر زمان و بدون نیاز به ارایه دلیل دارد. باید مدت زمان ارائه خدمات رایگان بیان شود چون مطابق قانون اگر پیشنهادی ارائه می شود باید قید شود که تا چه مدت اعتبار دارد.

شرایط عضویت

شخص حقیقی بالاتر از ۱۸ سال با بارگذاری مدارک شناسایی و شخص حقوقی با بارگذاری روزنامه های رسمی مربوط به شرکت و سمت مدیران و دارندگان علامت تجاری تنها در صورت بارگذاری گواهی مربوطه از طریق پرتال می توانند اقدام به اخذ اشتراک نمایند. نقص اطلاعات و مدارک می تواند به مسدود کردن بسته منجر گردد.

استفاده از خدمات

‐   استفاده از خدمات ما تنها متعلق به کاربر است و کاربر نمی تواند آن را به صورت جزیی یا کلی و به هر طریقی در اختیار دیگران قرار دهد. در صورت واگذاری، خدمات سریعا، بدون اطلاع و بدون بازپرداخت وجهی قطع می گردد.

 

– به درخواست شما، “حسابدار به روز”، شما را به عضویت وبسایت خود در می آورد و استفاده شما از این وبسایت و هرگونه خدمات آن بر اساس این شرایط و مقررات خواهد بود. “حسابدار به روز” تحت هیچ عنوان شریک قراردادی در قراردادهای شما با مشتریانتان که از طریق وبسایت “حسابدار به روز” پیدا نموده اید نمی شود.

 

– شما موافقت می نمایید که تنها در راستای فعالیت های مستقل تجاری و حرفه ای خود اقدام به ثبت نام به عنوان کاربر یا عضو می نمایید. “حسابدار به روز” کاربران خود را مجبور به استفاده از خدمات خود نمی کند.

 

کاربر متعهد می گردد هزینه هایی که جهت دریافت خدمات از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به حساب “حسابدار به روز” واریز می نماید متعلق به وی بوده و یا از مالک آن وکالت در پرداخت وجه واریزی داشته است. چنان چه برای “حسابدار به روز” مشخص گردد که وجه واریزی مستحق اللغیر بوده و متعلق به شخص دیگری می باشد و یا این که اشخاص ثالث با عنوان برداشت غیرقانونی وجه از حساب خود شکایتی مطرح نمایند “حسابدار به روز” اقدام به قطع فوری ارایه خدمات موردی و یا کلی، همراه با فسخ قرارداد به کاربر می نماید به علاوه، “حسابدار به روز” مطابق با قوانین، موظف است مراجع قانونی ذیربط را در این باره آگاه سازد و اطلاعات کاربر را در اختیار مراجع قضایی قرار می دهد و کاربر به تنهایی و مطابق این قرارداد و قوانین و مقررات موجود موظف به جبران کلیه خسارات به اشخاص ثالث و “حسابدار به روز” می باشد.

 

-استفاده از خدمات “حسابدار به روز” برای کاربر یا مخاطب هیچ حقی نسبت به دارایی های فکری “حسابدار به روز” ایجاد نمی کند. کاربر نباید در اموال مذکور دخل و تصرف نماید. مثلا طرح های موجود در سایت “حسابدار به روز” را کپی کند و آن ها را در سربرگ و یا کارت ویزیت خود مورد استفاده قرار دهد.

 

‐ هرگونه فعالیت مشکوک به نقض قانون، اخلاق و یا موارد پیش گفته باشد، می تواند به صلاحدید “حسابدار به روز” موجب قطع ارایه خدمات موردی و یا کلی همراه با فسخ قرارداد و بدون بازپرداخت وجه شود. به علاوه، “حسابدار به روز” مطابق با قوانین، موظف است مراجع قانونی ذیربط را در این باره آگاه سازد.

 

– مسئولیت صحت اطلاعات و مدارک کاربر، از جمله مجوزهای ارایه شده، در برابر مخاطبین و “حسابدار به روز” بر عهده خود اوست. اطلاعات کاربر شش ماه پس از اتمام اشتراک، قطع خدمات و یا عدم استفاده از خدمات سایت در سرورهای “حسابدار به روز” نگهداری خواهند شد.

 

– کاربر باید “حسابدار به روز” را از تغییرات به وجود آمده در اطلاعاتش به ویژه تغییرات مربوط به اطلاعات تماس خود سریعا آگاه سازد، در غیر اینصورت، ادامه ارایه خدمات به کاربر، فوری و بدون بازپرداخت وجهی قطع می گردد.

 

– در صورت احراز هر اشتباه و یا ایراد قانونی در اطلاعات و مدارک ارایه شده به “حسابدار به روز”، خدمات ارایه شده به کاربر فوری و بدون بازپرداخت وجهی قطع می گردد.

 

– “حسابدار به روز” می تواند اطلاعات و فعالیت های کاربر را تنها جهت بهبود ارایه خدمات مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد

 

رازداری و امنیت

الف)محتوای حساب کاربری، اطلاعات کاربر و جزییات فعالیت های وی، نزد “حسابدار به روز” محرمانه است و تنها با حکم قانون و یا مراجع قانونی در اختیار دیگران قرار خواهد گرفت. “حسابدار به روز” جهت تامین امنیت اطلاعات کاربر تلاش خواهد کرد اما امنیت حساب کاربری در برابر اقدامات غیرقانونی اشخاص ثالث را تضمین نمی کند.

 

ب) امنیت حساب کاربری در سطح حفاظت از اطلاعات محرمانه کاربران نیست و به کاربران توصیه می شود از نگهداری و یا تبادل اطلاعات محرمانه از طریق خدمات “حسابدار به روز” خودداری نمایند.

 

ج) مطابق با قوانین، در صورت پاسخگو نبودن کاربر به شکایات مخاطبینش، “حسابدار به روز” موظف است اطلاعات تماس کاربر را جهت پیگیری های قضایی در اختیار مخاطب قرار دهد.

 

نحوه استفاده از اطلاعات:

ما از اطلاعات شما برای ارائه سرویس با کیفیت بهتر استفاده می‌کنیم، هم­چنین از اطلاعات شما برای اطمینان از کارکرد سرویس‌ها براساس اهداف در نظرگرفته استفاده می‌کنیم.

ما از اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم (مثل نشانی رایانامه‌تان یا شماره تلفن) برای تعامل مستقیم با شما و اطلاع رسانی استفاده می‌کنیم.

برداشتن و یا حذف اطلاعات شما:

شما هر وقت که بخواهید می‌توانید اطلاعات خود را در پنل کاربری ویرایش یا حذف کنید.

کیفیت خدمات

“حسابدار به روز” تلاش می کند خدمات را با کیفیت متعارف به کاربر ارایه دهد اما ممکن است کیفیت خدمات به دلیل عواملی با تغییر مواجه شود. با توجه به اینکه ارایه خدمات از طریق رایانه، اینترنت و یا خطوط تلفن انجام می شود، همیشه امکان اختلال در ارایه خدمات وجود داردبه همین دلیل “حسابدار به روز” نمی تواند کیفیت ارایه خدمات را تضمین کند و قبال تغییر کیفیت خدمات مسئولیتی ندارد. در این موارد امکان اعتراض برای کاربر منتفی است مگر آن که تقصیر “حسابدار به روز” در ارایه خدمات محرز شود، “حسابدار به روز” متعهد به جبران خسارات کاربر و یا مخاطب خواهد بود. جبران خسارات مذکور بیش از پنجاه درصد هزینه های دریافتی از آن کاربر نخواهد بود.

تمدید خدمات

الف) امکان افزایش نرخ بسته ها و یا مدت ارائه خدمات در زمان تمدید خدمات همواره وجود دارد.

ب) “حسابدار به روز” نسبت به خسارات احتمالی در فاصله زمانی اتمام بسته های خدماتی تا تمدید آن مسئولیتی ندارد.

ج) چنانچه هزینه های زیرساختی خدمات افزایش یابد، “حسابدار به روز” می تواند نرخ بسته ها را بلافاصله افزایش دهد. با تمدید خدمات باقی مانده بسته های قبلی به بسته جدید اضافه نمی گردد. بسته های قبلی در صورت تمام شدن حجم یا مدت زمان استفاده به اتمام میرسند. “حسابدار به روز”، در زمان انعقاد قرارداد با ارائه فاکتور، مجموع هزینه و جزییات آن را به کاربر اعلام می کند.

افزایش میزان خدمات

در صورت ارسال درخواست با حجم بالا از سوی اشخاص حقوقی ، پس از بررسی کارشناسی درخواست و مشاوره رایگان به متقاضی امکان تنظیم قرارداد تکمیلی و ارایه پیش فاکتور خدمات جدید وجود دارد. در این صورت پس از پرداخت هزینه ها و مطابق زمان توافقی امکان ارایه خدمات فراهم خواهد شد.

تعویض و انصراف از خدمات

کاربر حق دارد تا هفت روز کاری پس از انعقاد قرارداد (ثبت نام) از خدمات اعلام انصراف یا درخواست تعویض خدمات نماید. در صورت انصراف وجه پرداختی به فاصله سی روز کاری عودت می گردد. پس از این مدت حساب کاربری فعال و خدمات به کاربر ارایه می گردد. در صورتی که کاربر پس از فعال سازی حساب کاربری، از خدمات انصراف دهد، مبالغ پرداخت شده بابت استفاده از خدمات و شارژ حساب کاربری عودت داده نخواهد شد.

پایان و تغییرات در خدمات

الف) “حسابدار به روز” می تواند در هر زمان و بدون دلیل کیفیت ارایه خدماتش را به صلاحدید خود تغییر دهد یا به ارایه خدماتش پایان دهد.

ب) در صورت بروز هر گونه تغییرات که منشا آن “حسابدار به روز” نباشد؛ مسیولیتی بر عهده “حسابدار به روز” از بابت جبران خسارت و برگرداندن هزینه های اصلی نخواهد بود.

 

“حسابدار به روز” از خدمات سامانه های پیامکی برای ارسال پیامک به کاربران استفاده می نماید، با این توضیح که “حسابدار به روز”، دستور ارسال پیامک را از طریق اینترنت به سامانه پیامکی می فرستد. پس از فرستادن دستور ارسال پیامک، هزینه پیامک برای کاربر محاسبه خواهد شد. به علاوه، “حسابدار به روز” مسئولیتی در قبال اختلال و عدم کارکرد صحیح اینترنت یا سامانه های پیامکی ندارد.

 

کارهایی که در وب سایت “حسابدار به روز” نمی توانید انجام دهید:

با استفاده از این وب سایت شما موافقت می کنید که این کارها را انجام ندهید:

 

آدرس ایمیل غیرواقعی ارائه بدهید، هویت دیگران را تقلید یا جعل کنید، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان بدهید؛ سعی کنید از طریق “حسابدار به روز” به سیستم­های کامپیوتری یا مطالبی دسترسی غیرمجاز پیدا کنید، یا مهندسی معکوس انجام دهید؛ از طریق “حسابدار به روز” یا در وب­سایت “حسابدار به روز” دست به جمع­آوری خودکار اطلاعات بزنید روش­هایی مثل اسپایدرینگ (spidering)، خواندن صفحه نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping)، یا جمع­آوری آدرس ایمیل­ها، و روش­های دیگر؛

 

تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد “حسابدار به روز” به هر شکلی (مثلاً از طریق ارسال انبوه پیام­های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها، یا وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل بات (cancelbot) یا دیگر روش­های مخرب کامپیوتری و هک کردن؛ استفاده از “حسابدار به روز” یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد، حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از ما یا دیگران نقض کند، یا این­که فریب کارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه­کننده، یا توهین­آمیز باشد؛ استفاده از اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا، تبلیغ، برندینگ، یا محتوای پروموشن (ترویجی) در وب­سایت یا محتوای آن وارد کنید؛ به غیر از مواردی که در این توافقنامه اجازه داده شده، دست به کپی، باز توزیع، انتقال، یا تغییر یا سوءاستفاده از محتوا، داده­ها، یا کد وب­سایت بزنید.

 

مسئولیت ها

-کاربر در برابر هر گونه دعوای حقوقی، اداری یا کیفری که به نحوی با فعالیت و یا استفاده از خدمات “حسابدار به روز” مرتبط باشد، اعم از اینکه در زمان قرارداد یا پس از اتمام مدت قرارداد مطرح گردد، به تنهایی مسئولیت دارد.

‐ اعتبار امری گران بها است و گاهی خسارت وارد بر آن جبران ناپذیر است. در صورتی که “حسابدار به روز” بواسطه اعمال کاربر، ناچار به جبران خسارت اشخاص ثالث شود، کاربر متعهد است سه برابر مبلغ خسارت پرداخت شده را بابت ورود خسارت به اعتبار مجموعه “حسابدار به روز” به وی پرداخت نماید.

‐ اشخاص حقوقی و یا برندها باید طی فرآیند ثبت نام و معرفی نامه نمایندگان خود را در استفاده از خدمات تعیین نمایند. در مواردی که مسیولیتی متوجه این دسته از کاربران قرار گیرد، نماینده و شخص حقوقی یا علامت به صورت تضامنی در برابر “حسابدار به روز” باید جبران خسارت نمایند.

– کاربر در قبال حفظ مشخصات حساب خود و رمز عبور آن مسئول است. به علاوه، مسئولیت فعالیت های انجام شده از طریق حساب کاربری با کاربر مربوط به آن است.

‐ در صورتی که کاربر یا مخاطبینش به هر طریقی، با واسطه یا بی واسطه، به حقوق مادی و معنوی “حسابدار به روز” خسارت وارد سازند؛ اعم از اینکه اموال این شرکت را تخریب نمایند یا به اعتبار نام تجاری آن لطمه زنند، کاربر به تنهایی و مطابق این قرارداد و قوانین و مقررات موجود موظف به جبران خسارات می باشد.

ارتباطات طرفین

ارتباط “حسابدار به روز” با کاربر از طریق اطلاعاتی است که کاربر در اختیار “حسابدار به روز” قرار داده است. ابلاغ ها به کاربر می تواند از طریق پیامک، حساب کاربری و یا ایمیل به کاربر صورت گیرد.

استقلال شروط

ممکن است مرجع رسیدگی، یک یا چند بند یا ماده از این قرارداد را به هر علت باطل یا مبطل تشخیص دهد. طرفین توافق می کنند که در این صورت سایر شروط بصورت قراردادی مستقل از شرط باطل یا مبطل میان طرفین حاکم باشد.